Бердих твърде силен за Григор

# SvishtovToday 24.10.2015 09:25 1030

Бердих твърде силен за Григор

Томаш Бердих победи Григор Димитров в четвъртфинал от турнира в зала в Стокхолм. В мач, повторение на миналогодишния финал, чехът отново успя да се наложи, този път – със 7:5, 6:4, след час и половина оспорвана битка. 
Основното оръжие на Бердих беше сервисът, като водачът в схемата и №5 в световната ранглиста не загуби подаването си нито веднъж. Българинът пък допусна по един късен пробив и в двата сета, което се оказа решаващо за крайния резултат. 
Това беше шестият мач между двамата, като победите вече са изравнени – по три. 
Следващото заявено участие на Димитров в турнир е за идната седмица в Базел.


Екипът на SVISHTOVTODAY.COM е готов да публикува Вашите сигнали. Изпращайте Вашите материали на office@svishtovtoday.com

Галери