03.11.2015 19:56 1388
Търсят съпреник на Пулев за 5 декември
Кубрат Пулев ще се бие отново на 5 декември. Това беше съобщено от щаба му и потвърдено официално от промоутърската компания „Зауерланд”. Кобрата беше заявен за участие в боксова гала-вечер, която ще се състои в Хамбург.
Очаква се в близките дни да стане ясен съперникът на Пулев, както и дали двубоят ще бъде в 8 или 10 рунда. Българинът ще тренира в Берлин за предстоящия мач. В столицата на Германия той присъства на официален обяд с шефовете на „Зауерланд”.
Пулев се завърна на ринга на 17 октомври, когато победи по точки бразилския ветеран Джордж Ариас. Това беше първият му мач след загубата с нокаут от Владимир Кличко през миналата година.