Иззеха тревата на двама свищовлии

# SvishtovToday 27.03.2025 07:07 595

Наркотични вещества иззеха служители на полицейското управление в Свищов.

Вчера в хода на специализирана полицейска операция в крайдунавския град е извършена проверка на двама 36-годишни местни жители. Намерени и иззети са три свивки, съдържащи по около 1 грам растителна маса, която при полеви наркотест е реагирала на марихуана. 

Срещу двамата са започнати бързи производства.


Екипът на SVISHTOVTODAY.COM е готов да публикува Вашите сигнали. Изпращайте Вашите материали на office@svishtovtoday.com

Галери